Beton Delme | İzmir Karot Hizmetleri | Yapı Güçlendirme
izmir-karot-beton-delme-1

Beton Delme

Beton delme, karot uygulama hizmetleri içerisinde en çok istek alan hizmet alanıdır. Bu hizmetin tercih edilmesinin en büyük nedeni delinecek alanın insan emeği, ev veya sanayi tipi hilti veya maktap tarzında alet ve edavatların çözüm sunamamasıdır. Delinecek alanın içerisinde inşaat demirlerinin olması, delinecek alanın çevresinin hasar görmemesinin istenmesi veya delinecek alanın derinliği karot ile beton delme talebinizi oluşturmaktadır.

Karot ile beton delme genellikle eski yapıların yeni bir tadilat göreceği zaman veya yeni bir yapının sonradan eklenen plan ile en az hasar ile işin tamamlanmasını isteyen müşteriler talep etmektedir.

Karot ile beton delme hizmet alanları

Müşterilerimizden gelen talepler genelde havalandırma, tesisat borularının geçeceği alanlar vb. yarıçapı büyük alanlardır.

Beton delme detayları

Öncelikle firmanın ve cihazları kullanan ustaların bu alandaki yetenekleri ve cihaz kullanma becerisi ön plandadır. Bunun nedeni de işi yapacak usta deleceği alanın fizibilitesini iyi yapamazsa hem cihazı hem de kendini yorar. Aynı şekilde makinaya zarar verip istenmeyen sonuçlarda doğurabilir.

Firmanın öncelikle delinecek alanı delme işleminden önce incelemesi ve keşif yapması çok önemlidir. Bu sayede kısa sürede sonuç alınması hem firma hem de müşteri açısından olumludur. Karot ile beton delme genelde saat başı ücret üzerinden işlem yapıldığı için delinecek alan 4 saat yerine 2 saatte deline bilinirse daha az ücret ile işlem yapılabilir. Yaptığımız her işte önce müşteri güveni prensibi ile çalışmaktayız.

 

Keşif yapıldıktan sonra delinecek alana uygun cihaz ve uca uygun uç seçimleri önem taşımaktadır. Uç ve cihaz seçiminden sonra delinecek alanın çevresine zarar gelmemesi için herhangi bir dekor veya kırılacak eşya varsa daha korunaklı bir bölgeye alınmalıdır. Delme işlemi zemine bağlı olarak 1 saat ila 12 saat içerisinde çalışma sonuçlanır. Çalışma bittikten sonra delinen alanın temizliği ve bakımı yapılıp müşteriye teslim edilir.

 

İzmir Karot Hizmetleri olarak beton delme konusunda uzman kadro ve alanında en iyi makinelerle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

 

Karot delme makalemizi de inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WEB SİTEMİZ

SATILIKTIR.
İLETİŞİM
7/24 Arayabilirsiniz. Detaylar için Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz.
close-link